Нема на залиха

Кенгур Марама Boppy Comfy Fit Grey – Chicco

5,490.00ден

Нема на залиха

SKU: 1944 / 799494700 Категории , ,

Опис

Најлесен начин да го носите вашето бебе – едноставно кликнете, врзете и одете.
Изработен од мека ткаенина со спандекс, што го прави да биде удобен како јога облека.
Лесен, хибриден носач со структурно седиште за безбедна положба.

Ох, местата каде што ќе одите! Boppy ™ ComfyFit ™ Baby Carrier овозможува доверба во бебешкиот производ затоа што неговата едноставна и поддржувачка структура е удобна и утешна. Инспириран од јога облека, лесна, мека ткаенина се движи со вас и вашето бебе кое секако го поддржува вашиот активен животен стил.

Вие исто така би сакале…