Нема на залиха

Кола со педали – Црвена (1938) – GOKI

12,900.00ден

Нема на залиха

SKU: 4013594140621 Категорија

Опис

Метална количка со висок квалитет. Ги подобрува моторичките вештини кај децата и ја задоволува потребата од движење.

Соодветно за деца над 3 години.

Димензии: 73.5 x 35 x 40 cm
Издржува тежина од 25 кг.