На залиха во главен магацин

Корито со 6 дела Розева – Baby Jem

2,990.00ден

SKU: 900005 Категории: ,

Опис

• Сет за бањање од 6 дела кој содржи корито со гумени нелизгачки рачки,подлога која ви овозможува да го избањате бебето поудобно и безбедно со целосно задоволство благодарејќи на нејзината мека структура. Кога ќе завршите исплакнете и оставете да се исуши,сад за полевање, кофа, топломер и целулозен сунѓер кој не содржи штетни хемикалии.
• Димензии на производот:80 x 21 x 48cm.
• Димензии на пакувањето:82 x 50 x 32cm.

Може да ви се допаѓа и…