На попуст!
На залиха

Кревет Трансформ 80×180 Sumela – Ilknur Bebe

22,950.00ден

Опис

Безбедноста на Вашето дете е загарантирана благодарение на предната страна од креветчето на која се поставени и механизми за спуштање.
Кога Вашето дете ќе порасне ова креветче можи да се тансформира во кревет со димензии од 80х180 см.
Ширина: 186 см
Длабочина: 88 см
Висина: 110 см
Големини на душекот: 80×130 / 80×180 см
Основен материјал: ламинирана иверка / медиапан.
Предна старана на ормарот / бочна старана на ограда / фиока: Лакиран медиапан.
Се користат антитоксични бои и прајмери ​​на база на вода, пријателски на здравјето на децата.

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)

Може да ви се допаѓа и…