На попуст!
Нема на залиха

Креветче Ariel Ebony – Chipolino

3,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Ова креветче е соодветно за новороденчиња и деца со тежина до 15 кг .;
Второ ниво со мека подлога – погоден за помали бебиња;
Страничен влез со патент за лесен пристап;
Голем страничен џеб за играчки и додатоци;
Лесно се преклопува и се расплетува;
Торба за носење и складирање;
Детско креветче е произведено во согласност со европскиот стандард EN716.

Димензии на отворено креветче:
L 125 см/ Ш 65 см/ В 77 см

Димензии на преклопено креветче:
L 78 cm/ W 26 cm/ H 19 cm

Вие исто така би сакале…