Нема на залиха

Кујна MY STYLE – Janod

6,490.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст: 3-8 години
Димензии: 55 x 30 x 87 cm
Матријал: Дрво/Wood

 

Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато!
Како и вистинските кујни, оваа дрвена кујна Мy Style има закачалка за кујнски прибор, 2 копчиња за „вклучување“ на ринглите и на рерната и мијалник од нерѓосувачки челик.
Содржи и 2 дизајни на налепници за прилагодување на изгледот на „плочките“, вратичката на бифето и позадината на полиците за чаши.
Висина на работната површина: 50 cm.
Потребно е склопување. Залепете ги налепниците пред да почнете со склопување на кујната.