На залиха во главен магацин

Куќата на Barbie – Lisciani

2,990.00ден

Опис

Двокатна куќа од соништата со голема градина, мебел, тераси и многу простор за персонализација: тука е фантастичната Барби куќа од соништата, вистинска куќа за изградба со Барби и нејзините пријатели!
Соодветно за деца над 4 години.