На залиха во главен магацин

Куќичка за Кукли – Dede

7,990.00ден

Опис

Да се ​​живее во куќата од соништата на Линда е неверојатно!
Куќата е на 3 ката и 6 соби ( кујна, спална, дневна, трпезарија, бања, тоалет )
Гответе со Линда во нејзината кујна, спијте во нејзината спална соба, седнете на нејзиниоа гарнитура. Нека започне забавата!
Не е погоден за деца под 3 години. Димензии на производот: 60x50x16 см.