На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка Slide 180cm – MochToys

4,990.00ден

SKU: 06610832 Категории ,

Опис

Димензии: 180x84x110 цм
Производот е погоден за деца над 12 месеци.
Детската лизгалка е компактна и стабилна.
Таа е идеална за во градина, за детски забави и семејни собири.
Должината на лизгалката е 180 цм.
Отвор за вода.
6.15 / 7.85 кг