На попуст!
На залиха

Голема лулашка со метална конструкција – Pilsan

3,790.00ден

SKU: 07968 Категорија:

Опис

Голема лулашка со метална конструкција

За возраст: од 12 + месеци
Димензии: H 135 cm W 123,5 cm L 146,5 cm 35cm
Максимална носивост 100 кг
Систем за нишање со лежишта
Можност за употреба дома и надвор
Безбедносни појаси
Тестирано јаже
Тестирана лулашка согласно сите стандарди за безбедност
Трајна и безбедна
Лесна инсталација
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата.
Тежина на производот: 20кг