На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка Slide Verena Розе 187cm Moni Garden

6,390.00ден

SKU: 066HBS1801703 Категории: ,

Опис

Лизгалка Slide Verena 187cm Moni Garden
Детска лизгалка со кош, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра.
Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината на лизгалката.
Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг.
Должина на лизгалката: 172см.
Димензии: 187x70x98 см
Тежина на лизгалката 9кг.

Може да ви се допаѓа и…