Нема на залиха

Трицикл Rito S380 Cool Grey Link Brake Qplay

5,880.00ден

Нема на залиха

SKU: S38045 Категории ,

Опис

Прилагодлива телескопска рачка за управување и длабока прилагодлива тенда.
Безбедносни појаси со повеќе функции
Удобно седиште со потпирач за грб кој се подесува
Безбедносен појас со пет точки на отпор и удобно перниче на седиштето
25 см и 20 см EVA тркала
ON/OFF копче за ослободување на предно тркало
Нелизгачки педали
Потпирач за нозе
Багажник за чување на лични работи.
Наменет за дечиња на возраст од 12 до 36 месеци.