На залиха во главен магацин

Лизгалка XS Жолто/Сина – Smoby

2,190.00ден

SKU: 3232 / 926945 Категории ,

Опис

Ергономска лизгалка за најмалите.

Моделот XS има модерен дизајн кој е конпактен и не зафаќа многу место кога не се користи.

Должина на слајдот: 90 см

Димензии: 125 x 50 x 75 см

Вие исто така би сакале…