На попуст!
На залиха во главен магацин

Лизгалка со кош Wavy Slide – Pilsan

6,990.00ден

SKU: 1176 / 06 142 Категории ,

Опис

За возраст: од 3 години
Димензии: H105cm x W92cm x L176cm x 155cm
Мах Носивост: 35 кг.
Забавна и безбедна
Лесно поставување
Кош – не содржи баскет топка во комплетот
За внатрешна и надворешна употреба
Цврст и ергономски дизајн
Суровина што не содржи канцерогени материи и е погодна за здравјето на децата.