Нема на залиха

Маса за цртање

2,160.00ден

Нема на залиха

Опис

Маса за цртање

За возраст од 3 години
Место за складирање на тетратки и книги
Пенкало и бришач на страна
Лесна за инсталација
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата без канцерогени материи