Нема на залиха

Метална количка (сребрена) – Goki

7,600.00ден

Нема на залиха

SKU: 4013594141369 Категорија

Опис

За возраст: од 1 година
Димензии: 73.5 x 35 x 40 cm
Материјал: Метал, пластика / Metal, plastic

Метална количка со висок квалитет. Ги подобрува моторичките вештини кај децата и ја задоволува потребата од движење.

Соодветно за деца над 1 година.

Издржува тежина од 25 кг.