Нема на залиха

Плишана Играчка Кутре – Club Petz

1,390.00ден

Нема на залиха

Опис

Ова мало преслатко кутре обожава да биде галено на стомачето по што испушта звуци и почнува да се смее.
Ќе се заљубите во него од прв поглед.
Користи 2 ААА батерии.
Возраст: 1+

Вие исто така би сакале…