На попуст!
Нема на залиха

Подлога Со Играчки Paula Plus Multicolor – Lionelo

4,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 2647/ 5902581659163 Категории ,

Опис

Разновидна и безбедна подлога за игра
Контрастните бои, одличните можности за уредување и изобилството на форми ја прават Paula Plus подлогата за игра совршена зона во слободното време за Вашето дете. Опцијата за отстранување на висечкиот бар за играчки овозможува подлогата да може да се користи и во форма на удобна лежалка и во форма на ќебе за учење. Подлогата за игра има мазни рабови, мек и дебел долен дел со термоизолационен слој и клипови кои штитат од спонтано превиткување на конструкцијата. Подлогата Paula Plus беше подложена на интерна проверка и тестови на повеќе нивоа во независна лабораторија за сертифицирање – SGS. Производот ги исполнува стандардите означени со Европскиот безбедносен стандард Е 71.

Стимулирачки бои и комплет играчки
Висечките барови со играчки кои се вклучени со подлогата за играње се опремени со LED светлосни панели со 2 режими на прикажување. Распоредот на интерактивни играчки на барот за играчки може да се менува на различни начини, тие исто така можат целосно да се извадат. Производот е опремен со панел кој овозможува репродукција на снимени звуци и мелодии и прилагодување на нивната јачина. Во комплетот има и перниче Tummy Time кое ги поддржува најмалите деца во нивните вежби кога ќе легнат на стомак.

Спецификација
Возрасен опсег
од 0м+
Напојување
Батерии, 3xAAA
Материјал
100% полиестер
Тежина на производот
1,08 кг.

Вие исто така би сакале…