На залиха во главен магацин

Вага Електронска За Бебе – Chicco

6,990.00ден

SKU: 055770000 Категории: , ,

Опис

Ергономска и компактна ви овозможува да го следите растот на вашето бебе од раѓање се до 20кг тежина.
Голема прецизност во мерењето, дури и кога бебето мрда.
Корисно и практично меморирање на последното мерење.