Нема на залиха

Подвижна дигалка – GOKI

2,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Овој подвижен кран од дрво е направен за долготрајна употреба на градилиштето во детската соба. Дигалката се издолжува, лесно се управува, а гумите се со висок квалитет.

Димензии: 28.5 x 16.7 x 15.1
Материјал: Дрво
Возраст: 3+