На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Куќичка За Кукли – Hape

9,490.00ден

Опис

Безвремена играчка што ќе ја поттикне детската фантазија.

Oваа убава дрвена куќа има шест соби, подвижнии скали и кров претставени соларни панели и со теми од годишните времиња.

Содржи мебел за да се уредат спалната, дневната, бањата и кујната.

Допуштете ѝ на вашата фантазија да работи слободно и дизајнирајте убава кујна, или пријатна спална соба за вашите кукли, со парчињата мебел коишто се дел од комплетот.

Сдржи 30 делови.

Димензии: 59.99 x 30 x 73.41 cm

Материјал: Дрво

Внимание! Наменето за деца над 3 години.

Hape е еден од најголемите светски производители на дрвени играчки. Тие се водат од идејата дека иднината им припаѓа на нашите деца и создава играчки кои инспирираат игра, учење и истражување на светот во кој живееме. Сите производи ги исполнуваат, и почесто, ги надминуваат најстрогите меѓународни стандарди за квалитет и безбедност.

Материјал: Дрво
Возраст: 3+
Димензии: 80.2 x 29 x 72.5 cm

Вие исто така би сакале…