Нема на залиха

Прекривка за транспортер со панделка розева – Baby Jem

830.00ден

Нема на залиха

SKU: 900189 Категории: ,

Опис

• Прекривката е компактибилна со сите модели на транспортери лесна и 100% памучна. Лесно се носи и може да се пере во машина. Памучната прекривка не поти и воедно го заштитува вашето бебе од надворешни фактори како ветер и прашина.
• Димензии на производот: 83 x 65cm.
• Димензии на пакувањето: 19 x 22 x 6cm.