Нема на залиха

Подлога за безбедно спиење – Baby Jem

650.00ден

Нема на залиха

SKU: 900117 Категории: ,

Опис

• Подлогата за безбедно спиење го спречува вашето бебе да падне или да се преврти.Можете лесно да го наместите во било која положба и притоа да бидете сигурни дека бебето нема да се преврти.
• Димензии на производот: 33 x 42 x 9cm.
• Димензии на паккувањето: 12 x 42 x 12cm.