На залиха во главен магацин

Подлога за хранење за стол – Baby Jem

1,390.00ден

Опис

• Подлогата за хранење е производ погоден за сите столчиња. Покрај системот за заклучување, неговите затегнати појаси овозможуваат дополнителна сигурност. Изработена е од 100% памучна ткаенина. Може да се пере во машина на 40°C. Наменета за деца на возраст од 6-36 месеци, со максимална тежина до 20 кг.
• Димензии на производот: 50x90cm.
• Димензии на пакувањето: 20x23x7cm.