На залиха во главен магацин

Проодувалка со активности – Huanger

2,690.00ден

Опис

Проодувалката со  топки за најмалите го промовира развојот на слухот, финиот моторен развој, развојот на видот и тактилниот развој
Изработено од висококвалитетна силна пластика
Вклучува копчиња, лостови, телефон, звучни и светлосни ефекти
Потребни се 2 AA батерии за работа (не се вклучени)
Димензии: 45см В x 42см Ш x 45см Д
Се препорачува за 6 месеци+