Нема на залиха

Релаксатор Balloon Froggy До 18кг – Chicco

6,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 796526000 Категории ,

Опис

Удобен релаксатор што ги забавува малите со светла и звуци во текот на првите 6 месеци од животот, станувајќи пријатно место откако ќе научат да седат независно.

1. ЗАБАВА
Со вибрирачка функција, мелодии и шарени светла.

2. УДОБНО
Отстранлива перница и редуктор; седиштето може да се повлече во 4 позиции.

3. ЕВОЛУТИВНО
Станува удобен стол каде бебето може да седи до 18 кг.

4. МОДУЛАРЕН И КОМПАКТЕН
Фиксен или режим на нишање; може да се преклопи за складирање.

Вие исто така би сакале…