Нема на залиха

Rocking Horse со тркалца 2 во 1 – DOLU 2+

1,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 7078 Категории: ,

Опис

Со остстранување на долната фиксна подлога, може да се користи и како туркало

Димензии: 48x71x33,5 cm