Нема на залиха

Сет од 100 блокчиња од дрво во разни форми и бои-Goki

1,490.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст: од 2 години
Димензии: 5 cm
Материјал: Дрво/Wood

100 парчиња во различни бои и форми, ставени во памучна торбичка и  изработени од висококвалитетно буково дрво. Обоени се со природни бои на водена база.