На попуст!
На залиха во главен магацин

Шатор Tipi – Smoby

8,390.00ден

SKU: 3237 / 1025455 Категории , ,

Опис

Играњето во шатор е многу забавно. Шаторот е дизајниран да биде Наменет за надворешна или внатрешна употреба. Можни се два различни распореди; со висина од 159 cm или со висина од 183 cm. Влезниот и излезниот отвор се затвора со завеса, која е прицврстена со велкро.

 
Стабилната и цврста конструкција овозможува долгорочна употреба. УВ заштитата обезбедува отпорност и издржливост на бојата.
 
Големина 1: 127 x 121 x 159 cm
Големина 2: 147 x 140 x 183 cm
Големина на пакувањето: 120 x 29,4 x 79,4 cm
Предупредувања и мерки на претпазливост при користење на одредени категории играчки.

Вие исто така би сакале…