Нема на залиха

Шатор Yurt 2 Во 1 Со 25 Топчиња – Moni Toys

1,590.00ден

Нема на залиха

SKU: 0669955001 Категорија

Опис

Секое дете ја бара своето игралиште од соништата, каде што може да се изолира од здодевното секојдневие на возрасните.
Тендата за играње што се преклопува е вистинското место.
Вашето дете може да поминува часови играјќи разни забавни игри.
Влезот има пригодна врата што може да се отвори и затвори доколку е потребно, а служи и како отвор за вентилација.
Забавните принтови во боја придонесуваат за добро расположение за време на играта. Исклучително лесно преклопување и расклопување.
Погодно за чување.
Димензии: 95x95x135 см
Сетот вклучува и 25 топчиња во боја.
Погоден за деца над 3 години.
Направени од бои и материјали потполно безбедни за здравјето на Вашето дете.