Нема на залиха

Сложувалка СИРЕНИ – Janod

890.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст: од 3-6 години

Димензии на сложувалката: 50 x 40 x 0.2 cm

Материјал: Картон

Прекрасно илустрирана сложувалка со сирени. Вашето дете ќе се забававува, вежбајќи ги меморијата и вештината на рацете. Ставена е во убава и лесно пренослива кутија. Содржи постер.

Број на делчиња: 24.