На залиха во главен магацин

Топка Жолта – Bestway

190.00ден

SKU: 3881 / 31036-1 Категории ,

Опис

Лесната топка Groove ‘n Splash на надувување од Bestway ќе биде корисна не само на плажа, туку и покрај домашниот базен или додека играте во градината. Топката со дијаметар од 51 см ќе им пружи многу забава и на децата и на возрасните, а ќе обезбеди и дневна доза вежбање на отворено.  Играњето со топка ја развива моторната координација и ги подобрува телесните моторни вештини.
Спецификација:
– издржлив винил материјал,
– интензивни бои и весели принтови со овошје,
– по испумпувањето на воздухот не зазема многу простор,
– за употреба и во вода и на копно,
– дијаметар 51 см,
– предложена возраст: 2+.

Вие исто така би сакале…