На залиха во главен магацин

Топка Мики 51 см – Bestway

290.00ден

Опис

Оваа топка ќе биде совршена за играње на плажа и во вода. Нејзиниот дијаметар е 51 cm, неговата интересна графика со ликовите на Мики Маус ќе ги поттикне децата да играат и ќе обезбеди одлична видливост на топката. Вентилот во топката овозможува брзо надувување и го спречува излегувањето на воздухот. Кога сакате да ја соберете топката, можете лесно и брзо да ја издувате, така што нема да зазема многу простор.
Соодветно за деца над 2 години.

Вие исто така би сакале…