На попуст!
Нема на залиха

Трицикл Vega Mist – Chipolino

5,790.00ден

Нема на залиха

SKU: TRKVG0211MT Категории: ,

Опис

Трициклот е погоден за деца над 18 месеци со тежина до 25 кг.;
Мултифункционален производ што може да се користи на 2 различни начини:
– родителот може да го турка детето
– детето може да вози со педалите;
Натстрешницата, рачката и заштитниците се отстрануваат, така што се претвора во трицикл за постаро дете;
Седиштето се прилагодува во 2 позиции – во насока на патување и свртено кон родителот;
Практична рачка за родителска контрола;
Држач за чаша / шише на рачката;
Долниот потпирач за нозе што може да се преклопи;
Широко и удобно седиште со мека поставена текстилна обвивка;
Сигурносен појас;
Кошница за додатоци напред и назад на трицикл;
Трициклот е произведен во согласност со барањата на европските директиви и безбедносните стандарди за играчките.