На попуст!
Нема на залиха

Замок Игралиште Со Лизгалка И Лулашки – Pilsan

174,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Возраст: 36+ месеци
Издржливост: 3х50кг
2 Лулашки со заштитен ремен
Можност за употреба во затворени и надворешни простори
Забавно и безбедно
Производот не содржи кошаркарска топка.
Практична и лесна инсталација, можност за прицврстување на бетонски
Суровина што не содржи канцерогени супстанции, погодна за здравјето на децата.

W: 305cm  L: 400cm  H: 210cm
Лизгалка: 275cm

Вие исто така би сакале…