Нема на залиха

Тротинет со LED светлечки тркала – Pilsan

2,860.00ден

Нема на залиха

SKU: 07354 Категории ,

Опис

Тротинет со LED светлечки тркала – син и црвен

-За возраст од 4+ години
-Макс. Капацитет: 50 кг
-Систем за безбедна рамнотежа и паметен сопирачки
-Прилагодување на висината од 20 см
-Светла за осветлување во движење
-Безбеден систем за двојно заклучување
Систем за управување што може да се преклопи
– Стилски изглед и ергономски дизајн
– Погоден за здравјето на децата, без канцерогени супстанци