На попуст!
Нема на залиха

Велосипед од 7 години

7,900.00ден

Нема на залиха

SKU: HB 20 SZW Speed Категорија

Опис

Велосипед 20 инчи со 6 брзини

За возраст: од 7 години

Со помошни тркалца