Нема на залиха

Volkswagen Touareg Black – LED Full опрема

17,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 30543 Категорија:

Опис

• EVA гуми.
• Безбедносен појас на седиштето.
• Музика,MP3 и SD приклучок.
• Led светла.
• Далечински управувач.
• Мотор 2x350W.
• 3 брзини.
• Вратите се отвараат.
• Батерија 1x12V/A.
• Димензии на автомобилот:105x54x50 cm.