Нема на залиха

3Д Сложувалка Абецеда – Goki

1,390.00ден

Нема на залиха

Опис

Оваа дрвена сложувалка помага при учењето на англиската азбука низ игра. Исто така, придонесува во усовршувањто на фините моторички вештини и координацијата.

Димензии30 x 30 x 2.3 cm
МатеријалДрво/Wood
Возраст3+