На залиха во главен магацин

Аларм со светилка за велосипед Mini – Globber

790.00ден

SKU: 530-CDU Категории , ,

Опис

Достапни се 15 звуци на сирената за скутер, вклучувајќи животни, транспорт и магични теми. Децата лесно можат да го изберат својот омилен звук на сирената со притискање на копчето за избор.
Светлото е со 3 режими на брзина (вклучено, блиц и брз блиц); LED светлата трепкаат во бело.
Силиконското ремче ви овозможува лесно да ја фиксирате сирената со светло на рачките од скутерот.