Нема на залиха

Автомобил на акумулатор BMW X – црна и бела боја

7,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 28733 Категорија

Опис

• Безбедносен појас на седиштето.

• Музика, МP3 и SD приклучок.

• Led светла.

• Далечински управувач.

• Мотор 2х35W

• 3 брзини.

• Вратите се отвараат.

• Батерија 2 х 6V/4.5A

• Димензии на автомобилот: 93x58x45 cm