На попуст!
На залиха во главен магацин

Автомобил На Акумулатор Bо BMW X6M Black – BMW

16,790.00ден

Опис

За деца на возраст од 3 до 8 години со тежина до 30 кг.
Безбеден систем: појас на половината.
Дополнителни делови: Предни светла • Врати кои се отвораат • Кожно седиште
Функции: Музичка функција • Свирка
Гуми: синтетички EVA
Родителска контрола: далечински управувач од 2.4GHz
Начин на движење: Електричен
Број на места: 1
Број на брзини: 2
Батерија на полнење: 2x6V7Ah.
Максимална брзина: 5 км на час.

Може да ви се допаѓа и…