Нема на залиха

Автомобил На Акумулатор Bо BMW X6M White – BMW

21,990.00ден

Нема на залиха

Опис

За деца на возраст од 3 до 8 години со тежина до 30 кг.
Безбеден систем: појас на половината.
Дополнителни делови: Предни светла • Врати кои се отвораат • Кожно седиште
Функции: Музичка функција • Свирка
Гуми: синтетички EVA
Родителска контрола: далечински управувач од 2.4GHz
Начин на движење: Електричен
Број на места: 1
Број на брзини: 2
Батерија на полнење: 2x6V7Ah.
Максимална брзина: 5 км на час

Може да ви се допаѓа и…