На попуст!
На залиха во главен магацин

Автомобил на Акумулатор Drift Red – Moni

10,550.00ден

Опис

Автомобилот на батерија “Drift” е совршен за забава за Вашето дете, дизајниран за деца над 3 години и со тежина до 30 кг.
Опремен со батерија од 12V/7Ah и четири моќни мотори, овој автомобил нуди неверојатно искуство во возењето.
Со пластични гуми и можност за далечинско управување од 2,4 GHz, предни и задни светла, овој автомобил обезбедува безбедност и забава.
Со функцијата „drift“ и музички плеер што вклучува USB и MP3 излез, Вашето дете ќе ужива во изборот на музика додека се вози.
Со копче за вклучување/исклучување за лесна контрола и безбедносен појас за поголема безбедност, како и отворање на вратите за пореално искуство.
Со димензии 114 x 54 x 29 cm, овој “Drift” автомобил е совршен подарок за Вашето дете.

Големина: 114x54x48 cm
Тежина kg: 11,5
Опсег: до 10 метри
Максимална тежина кг: 30
Возраст: 3 години +
Батерија на акумулатор: 12V7AH
Максимална брзина: 3 – 8 km/h
Безбедносен систем: Безбедносен појас
Карактеристики: дрифт функција
Родителска контрола: далечински управувач од 2,4 GHz
Број на седишта: 1
Број на брзини: 3, прилагодливи само со далечинскиот управувач

Вие исто така би сакале…