Нема на залиха

Автомобил на акумулатор – Mercedes -Benz AMG G65

20,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Ова оригинално возило Mercedes-Benz G65 AMG 12v на автомобил со официјални значки, G65 AMG е оригинален производ со копии, со многу поредочни карактеристики, како што се целосно отворање врати, пластични гуми, родителски далечински управувач, MP3 влез, работни светла, рачки за влечење и многу други одлични карактеристики!
ОПИС:
Овие официјално лиценцирани црни Mercedes G65 AMG 12v возења со автомобили се минијатурни верзии на реалниот модел и дури доаѓаат со нивните оригинални значки на Mercedes. Со мноштво одлични одлики за да ги забавувате вашите малечки, не само што овие деца електрични автомобили се покажуваат како хит кај децата, туку и кај родителите. Ако вашето дете не е во можност да го достигне педалот за нога или ако само му треба подадена рака, тогаш можете да ја преземете целосната контрола со Bluetooth родителската слушалка. Родителската телефонска слушалка ви обезбедува целосна контрола на управувачот, како и нанапред и наназад во правецот на автомобилот. Радио технологијата ја спарува слушалката со автомобилот, така што другите уреди со далечински управувач нема да можат да и пречат. Ако не е потребен родителски далечински управувач, тогаш детето може и сам да управува со возилото, едноставно со употреба на електронски педал за нозе и волан.
Овој детски автомобил на Мерцедес има единствена рачка за повлекување на преклопот напред и тркала со слободно тркало одзади. Ова овозможува да се влече заедно кога не се користи.
Црното Mercedes G65 AMG 12v возење со автомобил се одликува со цврста конструкција и безбедносен ремен за да понуди целосна поддршка за брзина до 7 км на час. Вашите деца можат дури и да возат наоколу слушајќи ја нивната омилена музика и мелодии користејќи влез за MP3 плеер.
Лиценцираниот детски автомобил „Мерцедес Г65“ е преполн со различни неверојатни карактеристики, вклучувајќи пластични гуми, целосно отворени врати, родителски далечински управувач, радио, MP3 влез, работни светла, рог, индикатор за батерија, брзини нанапред и наназад, голема и мала брзина поставки и контрола на јачината на звукот.
КАРАКТЕРИСТИКИ:
Возраст: од 3 до 7 години
Батерија: 1 x 12v 7Ah на полнење
Мотори: 2 x 35w
Брзини: 2 x Напред 1 x назад
Брзина: До 7 км на час
Предни и задни светла
Повлечете ја рачката
Забрзувач: Нога педала и далечински управувач
Сопирачка: Автоматско
Индикатор за батерија
Осветлена контролна табла
Отворање врати
Пластично седиште (ширина на седиштето – 39 см)
MP3-врска
Звуци на моторот
Суспензија
Полнач
Родителски далечински управувач
Безбедносен ремен
Контрола на јачината на звукот
Големина: 131 x 80 x 65cm
Максимална тежина на корисникот: 30 кг
Музика: Да
Пластични тркала