На попуст!
На залиха во главен магацин

Автомобил на Акумулатор Mercedes Benz Concept EQA Blue

11,650.00ден

SKU: 4001 / 066QY228802 Категории ,

Опис

За деца над 36 месеци со тежина до 25 кг.
Батерија – 1*12V/7Ah.
Два мотори .
ЕВА синтетички гуми.
Далечински управувач од 2,4 GHz.
Предни и задни светла.
Копче за вклучување/исклучување.
Музички плеер со USB, MP3 излез, Музички карактеристики.
Појас за безбедност.
Врати со отворање.
Големина на производот: 105 x 69 x 52 cm.

Големина: 105x69x52 cm

Големина на пакувањето: 106x56x34 cm

Тежина kg: 15,00

Максимална тежина kg: 25

Возраст: + 36 месеци

Батерија на акумулатор: 12V7AH

Максимална брзина: 5 km/h

Производот е дизајниран за сув и рамен терен!
НЕ КОРИСТЕТЕ НА ТЕРЕН со кал!
Никогаш не користете на коловози, во близина на автомобили, на или во близина на стрмни падини или скали, базени или други водни површини, во калливи или мочурливи области!

Вие исто така би сакале…