На попуст!
Нема на залиха

Автомобил на Акумулатор Mercedes G-Class Бел

16,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Батерија 12V7AH.
Брзина: 3-5 km/h.
Bluetooth далечински управувач за родители (растојание до 20 m).
Детето може да управува самостојно, користејќи го воланот и педалата.
Карактеристики: со лиценца на Mercedes, со педала за гас, со 2.4G R/C, функција MP3, отвор за USB/TF картичка, индикатор за батерија, светло, амортизери на задните тркала, со тркала EVA.
Движење напред и назад, лево и десно.
Возраст: 3-6 години.
Носивост: до 30 kg.
Време на полнење: 6 – 10 часа.
Време на употреба: 1-2 часа.
Боја: бела.
Димензии 12 х 75 х 67 cm
Возраст 4-6 години

Вие исто така би сакале…