На попуст!
Нема на залиха

Автомобил на акумулатор SL 63 Mercedes – Лиценциран Daimler AG – црн, црвен, бел, син

10,900.00ден

Нема на залиха

SKU: 066XL881806 Категорија

Опис

Автомобил на акумулатор Mercedes SL63
Возраст: 3-5 години
Максимална подржана тежина: 30 кг
Стартување со: клуч
Додатоци: Музичка функција • Предни светла
Додатоци: Кожно седиште • Врати што се отвораат
Безбеден систем: појас на половината
Батерија на полнење: 12V7Ah
Родителска контрола: далечински управувач од 2.4GHz
Гуми: синтетички ЕВА
Број на места: 1
Број на брзини: 2 – брза и бавна брзина
Максимална брзина: 5 км на час
Лиценцирано од Daimler AG.
13,5 кг
110х56х50 см