На залиха

Автомобил на акумулатор Volkswagen Тouareg LED Full опрема

17,890.00ден

Опис

• EVA гуми.
• Безбедносен појас на седиштето.
• Музика,MP3 и SD приклучок.
• Led светла.
• Далечински управувач.
• Мотор 2x350W.
• 3 брзини.
• Вратите се отвараат.
• Батерија 1x12V/A.
• Димензии на автомобилот:105x54x50 cm

Може да ви се допаѓа и…