На попуст!
Нема на залиха

Автомобил на Акумулатор VW Beetles Розе

13,690.00ден

Нема на залиха

Опис

Батерија 6V7AH.
Брзина: 3-4 km/h.
Bluetooth далечински управувач за родители (растојание до 20 m).
Детето може да управува самостојно, користејќи го воланот и педалата.
Карактеристики: со лиценца VW Beetles, со 2.4G R/C, MP3 функција, отвор за USB/TF картичка, индикатор за батерија, EVA тркала.
Движење напред и назад, лево и десно.
Возраст: 3-6 години.
Тежина: до 30 kg.
Време на полнење: 6 – 8 часа.
Време на употреба: 1-2 часа.

Вие исто така би сакале…